rightsholders claim documents image

ARTINII PRO VLASTNÍKY PRÁV

Existuje přinejmenším 14 milionů příležitostí celosvětově pro jednotlivá nedivadelní veřejná promítání filmů každý rok. Pokud jedno promítání pro držitele práv vygeneruje příjem 100 USD, představuje to potenciál pro neočekávané tržby ve výši až 1,4 miliardy USD ročně.

NEDIVADELNÍ PRÁVA JSOU ČASTO PONECHÁNA NEVYUŽITA

ARTINII PRO VÁS VYTVÁŘÍ NOVÝ TRH

accept-shape
Využijte nedivadelní práva vašich filmů
accept-shape
Získejte přístup k různým skupinám diváků, jenž jsou těžce dosažitelné s pomocí standardních distribučních kanálů po celém světě
accept-shape
Získejte extra nové příjmy

HLEDÁNÍ TOHO PRÁVNÉHO
PUBLIKA

Každý film má své publikum, které sdílí společné zájmy a vášně. Nazýváme je komunity. Hlavním cílem vlastníků práv je nalezení těchto komunit. Artinii pomáhá držitelům práv najít a zaměřit se na těžko dostupné publikum po celém světě.

Identifikujeme to pravé publikum a nabídneme jim veřejné promítání po zaplacení paušálního poplatku.

Artinii shromažďuje širokou škálu filmů. Klademe důraz na úzce zaměřený obsah a vyhledávání filmů pro správné publikum v místních komunitách. K těmto komunitám přistupujeme prostřednictvím jejich přirozených vůdců.

FÉROVÉ PODMÍNKY

Artinii využívá nevýhradní nedivadelní práva, jenž nabízí možnost nezávislé územní regulace dle požadavků držitelů práv. Výnosy z paušálních poplatků jsou tak spravedlivě rozděleny.

Artinii pokrývá veškeré distribuční náklady, proto komunitní projekce představují zcela nové příjmy pro držitele práv. Nemáte co ztratit. Jednoduše získáte vyšší příjem a nové publikum.

NAŠE JEDINEČNÉ A MODERNÍ DISTRIBUČNÍ TECHNOLOGIE ZARUČUJÍ RYCHLÉ A BEZPEČNÉ DODÁNÍ:

icon safe storage

Bezpečné offline uložiště filmů

icon fast delivery

Rychlé, bezpečné a jednoduché doručení kamkoli

- každá kopie je opatřena specifickým vodoznakem

icon eco friendly

Ekologické doručovací technologie šetrné k životnímu prostředí

icon no copies

Žádné další zasílání fyzických kopií

icon 4k compression

Komprese bez znatelné ztráty kvality obrazu

(až do 4K rozlišení) a bez znatelných změn zvuku

icon cost saving

Úspora nákladů - levnější než přeprava tištěných kopií nebo vytváření DCP

(při zachování stejného standardu zabezpečení)

icon no codec

Bezproblémový provoz bez kodeků

icon blockchain

Podrobné záznamy o každém promítání

icon time saving

Úspora času - rychlejší než současné doručovací systémy

OCHRANA

Film je plně chráněn během celého distribučního procesu. Po uložení filmu, nemůže již být přístupný z internetu. Při uložení a přenosu je film zašifrován, takže jej nelze zkopírovat na PC v jakémkoli standardním formátu (AVI, mp4 atd.), nelze jej ani přehrát pomocí jakéhokoli jiného přehrávače kromě našeho. Mimo jiné je každý promítaný film opatřen mnoha vodoznaky, které v případě úniku umožňují co nejpřesnější identifikaci pachatele.

NOVINKY:

V současné době vyvíjíme a přizpůsobujeme jedinečný mechanismus, jehož základem je analýza pocitů a poskytnutí doporučení na tématické obdobné filmy ve vícerozměrném měřítku na základě predikce potenciálních zájmů a s pomocí široké filmové databáze.